Programma Derde divisie, seizoen 2017-2018

Programma 26 aug 2017
ONS Sneek
-
ODIN '59
15:00
Almere FC
-
Harkema
15:00
VVOG
-
Scheveningen
14:30
DOVO
-
DVS '33
14:30
Volendam
-
Quick Boys
14:30
FC Twente
-
Capelle
18:00
ASWH
-
Spakenburg
15:00
ACV
-
Magreb `90
14:30
Spijkenisse
-
Groningen
14:30
Programma 2 sep 2017
Quick Boys
-
FC Twente
15:00
Spakenburg
-
ONS Sneek
15:00
ODIN '59
-
Almere FC
14:30
Harkema
-
VVOG
14:30
Groningen
-
DOVO
15:00
Capelle
-
Volendam
14:30
Magreb `90
-
ASWH
14:30
DVS '33
-
ACV
14:30
Scheveningen
-
Spijkenisse
14:30
Programma 9 sep 2017
ONS Sneek
-
Capelle
15:00
Almere FC
-
Scheveningen
15:00
VVOG
-
FC Twente
14:30
DOVO
-
Quick Boys
14:30
ASWH
-
Groningen
15:00
ACV
-
Harkema
14:30
Spijkenisse
-
Volendam
14:30
Spakenburg
-
DVS '33
15:00
Magreb `90
-
ODIN '59
14:30
Programma 16 sep 2017
Quick Boys
-
Almere FC
15:00
Volendam
-
DOVO
14:30
FC Twente
-
ONS Sneek
18:00
Spijkenisse
-
VVOG
14:30
Harkema
-
Spakenburg
14:30
Groningen
-
ACV
15:00
Capelle
-
ODIN '59
14:30
DVS '33
-
Magreb `90
14:30
Scheveningen
-
ASWH
14:30
Programma 23 sep 2017
ONS Sneek
-
Scheveningen
15:00
Almere FC
-
Groningen
15:00
VVOG
-
Volendam
14:30
DOVO
-
FC Twente
14:30
ASWH
-
Quick Boys
15:00
ACV
-
Spijkenisse
14:30
Spakenburg
-
Capelle
15:00
ODIN '59
-
DVS '33
14:30
Magreb `90
-
Harkema
14:30
Programma 30 sep 2017
Quick Boys
-
Spakenburg
15:00
VVOG
-
ASWH
14:30
Volendam
-
ONS Sneek
14:30
FC Twente
-
Almere FC
18:00
Spijkenisse
-
DOVO
14:30
Harkema
-
ODIN '59
14:30
Groningen
-
DVS '33
15:00
Capelle
-
ACV
14:30
Scheveningen
-
Magreb `90
14:30
Programma 7 okt 2017
ONS Sneek
-
Spijkenisse
15:00
Almere FC
-
DOVO
15:00
ASWH
-
Volendam
15:00
ACV
-
VVOG
14:30
Spakenburg
-
Groningen
15:00
ODIN '59
-
Quick Boys
14:30
Harkema
-
Capelle
14:30
Magreb `90
-
FC Twente
14:30
DVS '33
-
Scheveningen
14:30
Programma 14 okt 2017
Quick Boys
-
Harkema
15:00
VVOG
-
ONS Sneek
14:30
DOVO
-
ACV
14:30
Volendam
-
Almere FC
14:30
FC Twente
-
ASWH
18:00
Spijkenisse
-
DVS '33
14:30
Groningen
-
ODIN '59
15:00
Capelle
-
Magreb `90
14:30
Scheveningen
-
Spakenburg
14:30
Programma 21 okt 2017
ONS Sneek
-
Quick Boys
15:00
Almere FC
-
Spijkenisse
15:00
DOVO
-
VVOG
14:30
Volendam
-
FC Twente
14:30
ASWH
-
Capelle
15:00
ACV
-
Scheveningen
14:30
ODIN '59
-
Spakenburg
14:30
Magreb `90
-
Groningen
14:30
DVS '33
-
Harkema
14:30
Programma 28 okt 2017
Quick Boys
-
VVOG
15:00
ONS Sneek
-
Almere FC
15:00
FC Twente
-
Spijkenisse
18:00
Spakenburg
-
Magreb `90
15:00
ODIN '59
-
ACV
14:30
Harkema
-
Volendam
14:30
Capelle
-
Groningen
14:30
DVS '33
-
ASWH
14:30
Scheveningen
-
DOVO
14:30
Programma 4 nov 2017
Quick Boys
-
Magreb `90
15:00
VVOG
-
Spakenburg
14:30
DOVO
-
ONS Sneek
14:30
Volendam
-
DVS '33
14:30
FC Twente
-
ACV
18:00
Spijkenisse
-
ASWH
14:30
Groningen
-
Harkema
15:00
Capelle
-
Almere FC
14:30
Scheveningen
-
ODIN '59
14:30
Programma 18 nov 2017
Almere FC
-
VVOG
15:00
ASWH
-
ONS Sneek
15:00
ACV
-
Volendam
14:30
Spakenburg
-
FC Twente
15:00
ODIN '59
-
DOVO
14:30
Harkema
-
Scheveningen
14:30
Groningen
-
Quick Boys
15:00
Magreb `90
-
Spijkenisse
14:30
DVS '33
-
Capelle
14:30
Programma 25 nov 2017
Quick Boys
-
Capelle
15:00
ONS Sneek
-
ACV
15:00
Almere FC
-
ASWH
15:00
VVOG
-
ODIN '59
14:30
DOVO
-
Spakenburg
14:30
Volendam
-
Magreb `90
14:30
FC Twente
-
DVS '33
18:00
Spijkenisse
-
Harkema
14:30
Scheveningen
-
Groningen
14:30
Programma 2 dec 2017
ASWH
-
DOVO
15:00
ACV
-
Almere FC
14:30
Spakenburg
-
Volendam
15:00
ODIN '59
-
Spijkenisse
14:30
Harkema
-
ONS Sneek
14:30
Groningen
-
FC Twente
15:00
Capelle
-
Scheveningen
14:30
Magreb `90
-
VVOG
14:30
DVS '33
-
Quick Boys
14:30
Programma 9 dec 2017
Quick Boys
-
Scheveningen
15:00
ONS Sneek
-
Magreb `90
15:00
Almere FC
-
DVS '33
15:00
VVOG
-
Groningen
14:30
DOVO
-
Capelle
14:30
Volendam
-
ODIN '59
14:30
FC Twente
-
Harkema
18:00
ASWH
-
ACV
15:00
Spijkenisse
-
Spakenburg
14:30
Programma 16 dec 2017
Quick Boys
-
Spijkenisse
15:00
Spakenburg
-
ACV
15:00
ODIN '59
-
ASWH
14:30
Harkema
-
DOVO
14:30
Groningen
-
Volendam
15:00
Capelle
-
VVOG
14:30
Magreb `90
-
Almere FC
14:30
DVS '33
-
ONS Sneek
14:30
Scheveningen
-
FC Twente
14:30
Programma 13 jan 2018
ONS Sneek
-
Groningen
15:00
Almere FC
-
Spakenburg
15:00
VVOG
-
DVS '33
14:30
DOVO
-
Magreb `90
14:30
Volendam
-
Scheveningen
14:30
FC Twente
-
ODIN '59
18:00
ASWH
-
Harkema
15:00
ACV
-
Quick Boys
14:30
Spijkenisse
-
Capelle
14:30
Programma 20 jan 2018
Quick Boys
-
ONS Sneek
15:00
VVOG
-
DOVO
14:30
FC Twente
-
Volendam
18:00
Spijkenisse
-
Almere FC
14:30
Spakenburg
-
ODIN '59
15:00
Harkema
-
DVS '33
14:30
Groningen
-
Magreb `90
15:00
Capelle
-
ASWH
14:30
Scheveningen
-
ACV
14:30
Programma 27 jan 2018
ONS Sneek
-
Volendam
15:00
Almere FC
-
FC Twente
15:00
DOVO
-
Spijkenisse
14:30
ASWH
-
VVOG
15:00
ACV
-
Capelle
14:30
Spakenburg
-
Quick Boys
15:00
ODIN '59
-
Harkema
14:30
Magreb `90
-
Scheveningen
14:30
DVS '33
-
Groningen
14:30
Programma 3 feb 2018
Almere FC
-
ONS Sneek
15:00
VVOG
-
Quick Boys
14:30
DOVO
-
Scheveningen
14:30
Volendam
-
Harkema
14:30
ASWH
-
DVS '33
15:00
ACV
-
ODIN '59
14:30
Spijkenisse
-
FC Twente
14:30
Groningen
-
Capelle
15:00
Magreb `90
-
Spakenburg
14:30
Programma 17 feb 2018
Quick Boys
-
DOVO
15:00
Volendam
-
Spijkenisse
14:30
FC Twente
-
VVOG
18:00
ODIN '59
-
Magreb `90
14:30
Harkema
-
ACV
14:30
Groningen
-
ASWH
15:00
Capelle
-
ONS Sneek
14:30
DVS '33
-
Spakenburg
14:30
Scheveningen
-
Almere FC
14:30
Programma 24 feb 2018
ONS Sneek
-
FC Twente
15:00
Almere FC
-
Quick Boys
15:00
VVOG
-
Spijkenisse
14:30
DOVO
-
Volendam
14:30
ASWH
-
Scheveningen
15:00
ACV
-
Groningen
14:30
Spakenburg
-
Harkema
15:00
ODIN '59
-
Capelle
14:30
Magreb `90
-
DVS '33
14:30
Programma 3 mrt 2018
Quick Boys
-
ASWH
15:00
Volendam
-
VVOG
14:30
FC Twente
-
DOVO
18:00
Spijkenisse
-
ACV
14:30
Harkema
-
Magreb `90
14:30
Groningen
-
Almere FC
15:00
Capelle
-
Spakenburg
14:30
DVS '33
-
ODIN '59
14:30
Scheveningen
-
ONS Sneek
14:30
Programma 10 mrt 2018
ONS Sneek
-
DOVO
15:00
Almere FC
-
Capelle
15:00
ASWH
-
Spijkenisse
15:00
ACV
-
FC Twente
14:30
Spakenburg
-
VVOG
15:00
ODIN '59
-
Scheveningen
14:30
Harkema
-
Groningen
14:30
Magreb `90
-
Quick Boys
14:30
DVS '33
-
Volendam
14:30
Programma 17 mrt 2018
Quick Boys
-
ODIN '59
15:00
VVOG
-
ACV
14:30
DOVO
-
Almere FC
14:30
Volendam
-
ASWH
14:30
FC Twente
-
Magreb `90
18:00
Spijkenisse
-
ONS Sneek
14:30
Groningen
-
Spakenburg
15:00
Capelle
-
Harkema
14:30
Scheveningen
-
DVS '33
14:30
Programma 31 mrt 2018
ONS Sneek
-
VVOG
15:00
Almere FC
-
Volendam
15:00
ASWH
-
FC Twente
15:00
ACV
-
DOVO
14:30
Spakenburg
-
Scheveningen
15:00
ODIN '59
-
Groningen
14:30
Harkema
-
Quick Boys
14:30
Magreb `90
-
Capelle
14:30
DVS '33
-
Spijkenisse
14:30
Programma 7 apr 2018
Quick Boys
-
Groningen
15:00
ONS Sneek
-
ASWH
15:00
VVOG
-
Almere FC
14:30
DOVO
-
ODIN '59
14:30
Volendam
-
ACV
14:30
FC Twente
-
Spakenburg
18:00
Spijkenisse
-
Magreb `90
14:30
Capelle
-
DVS '33
14:30
Scheveningen
-
Harkema
14:30
Programma 14 apr 2018
ASWH
-
Almere FC
15:00
ACV
-
ONS Sneek
14:30
Spakenburg
-
DOVO
15:00
ODIN '59
-
VVOG
14:30
Harkema
-
Spijkenisse
14:30
Groningen
-
Scheveningen
15:00
Capelle
-
Quick Boys
14:30
Magreb `90
-
Volendam
14:30
DVS '33
-
FC Twente
14:30
Programma 21 apr 2018
Quick Boys
-
DVS '33
15:00
ONS Sneek
-
Harkema
15:00
Almere FC
-
ACV
15:00
VVOG
-
Magreb `90
14:30
DOVO
-
ASWH
14:30
Volendam
-
Spakenburg
14:30
FC Twente
-
Groningen
18:00
Spijkenisse
-
ODIN '59
14:30
Scheveningen
-
Capelle
14:30
Programma 28 apr 2018
ACV
-
ASWH
14:30
Spakenburg
-
Spijkenisse
15:00
ODIN '59
-
Volendam
14:30
Harkema
-
FC Twente
14:30
Groningen
-
VVOG
15:00
Capelle
-
DOVO
14:30
Magreb `90
-
ONS Sneek
14:30
DVS '33
-
Almere FC
14:30
Scheveningen
-
Quick Boys
14:30
Programma 5 mei 2018
ONS Sneek
-
DVS '33
15:00
Almere FC
-
Magreb `90
15:00
VVOG
-
Capelle
14:30
DOVO
-
Harkema
14:30
Volendam
-
Groningen
14:30
FC Twente
-
Scheveningen
18:00
ASWH
-
ODIN '59
15:00
ACV
-
Spakenburg
14:30
Spijkenisse
-
Quick Boys
14:30
Programma 12 mei 2018
Quick Boys
-
Volendam
15:00
Spakenburg
-
ASWH
15:00
ODIN '59
-
ONS Sneek
14:30
Harkema
-
Almere FC
14:30
Groningen
-
Spijkenisse
15:00
Capelle
-
FC Twente
14:30
Magreb `90
-
ACV
14:30
DVS '33
-
DOVO
14:30
Scheveningen
-
VVOG
14:30
Programma 19 mei 2018
ONS Sneek
-
Spakenburg
14:30
Almere FC
-
ODIN '59
14:30
VVOG
-
Harkema
14:30
DOVO
-
Groningen
14:30
Volendam
-
Capelle
14:30
FC Twente
-
Quick Boys
14:30
ASWH
-
Magreb `90
14:30
ACV
-
DVS '33
14:30
Spijkenisse
-
Scheveningen
14:30
Programma 26 mei 2018
Quick Boys
-
ACV
14:30
Spakenburg
-
Almere FC
14:30
ODIN '59
-
FC Twente
14:30
Harkema
-
ASWH
14:30
Groningen
-
ONS Sneek
14:30
Capelle
-
Spijkenisse
14:30
Magreb `90
-
DOVO
14:30
DVS '33
-
VVOG
14:30
Scheveningen
-
Volendam
14:30

Agenda

24-08-2017

Uitreiking Presentatiegids

25-08-2017

Culinaire start barbecue

27-10-2017

Najaarsledenvergadering K.v.v. Quick Boys (19:00 uur)

11-11-2017

Quick Boys Gala 2017

Alles over het Quick Boys Gala 2015

Quick Boys Gala 2015

Van Maanen Taarten

Onze Diamantsponsors

Onze DiamantsponsorsNaar het overzicht