Programma/Standen Derde divisie, seizoen 2018-2019

04-05-2019
SJC
-
DVS '33
18:00
ODIN '59
-
ASV De Dijk
14:30
ONS Sneek
-
Groningen
15:00
FC Lisse
-
Quick Boys
14:30
VVOG
-
Noordwijk
14:30
Hoek
-
SteDoCo
14:30
VV Eemdijk
-
ASWH
14:30
Achilles `29
-
Harkema
18:00
DOVO
-
Ajax
14:30
11-05-2019
ASV De Dijk
-
Hoek
17:00
Ajax
-
ONS Sneek
14:30
ASWH
-
Achilles `29
15:00
Groningen
-
SJC
15:00
DVS '33
-
ODIN '59
14:30
SteDoCo
-
VV Eemdijk
14:30
Quick Boys
-
VVOG
15:00
Noordwijk
-
DOVO
14:30
Harkema
-
FC Lisse
14:30

Stand

# Team G P
1. Noordwijk 30 68
2. Quick Boys 30 66
3. DVS '33 30 59
4. Hoek 30 58
5. Harkema 30 50
6. Groningen 30 49
7. SteDoCo 30 49
8. ODIN '59 30 48
9. ASWH 30 46
10. FC Lisse 30 45
11. DOVO 30 44
12. Ajax 30 38
13. ONS Sneek 30 36
14. VVOG 30 32
15. VV Eemdijk 30 23
16. SJC 30 23
17. Achilles `29 30 18
18. ASV De Dijk 30 13

Periode 1

# Team G P
1. Noordwijk 12 28
2. Quick Boys 12 28
3. DVS '33 12 22
4. Hoek 12 22
5. Groningen 12 21
6. SteDoCo 12 21
7. ODIN '59 12 20
8. ONS Sneek 12 19
9. Harkema 12 19
10. ASWH 12 18
11. DOVO 12 17
12. FC Lisse 12 16
13. VVOG 12 16
14. Ajax 12 12
15. SJC 12 10
16. Achilles `29 12 7
17. VV Eemdijk 12 5
18. ASV De Dijk 12 3

Periode 2

# Team G P
1. Hoek 11 26
2. DVS '33 11 25
3. Noordwijk 11 25
4. Quick Boys 11 20
5. Harkema 11 20
6. SteDoCo 11 19
7. Ajax 11 19
8. FC Lisse 11 19
9. ODIN '59 11 18
10. Groningen 11 15
11. DOVO 11 15
12. ASWH 11 12
13. VVOG 11 11
14. SJC 11 10
15. ASV De Dijk 11 9
16. ONS Sneek 11 7
17. VV Eemdijk 11 6
18. Achilles `29 11 4

Periode 3

# Team G P
1. Quick Boys 7 18
2. ASWH 7 16
3. Noordwijk 7 15
4. Groningen 7 13
5. VV Eemdijk 7 12
6. DOVO 7 12
7. DVS '33 7 12
8. Harkema 7 11
9. ONS Sneek 7 10
10. ODIN '59 7 10
11. FC Lisse 7 10
12. Hoek 7 10
13. SteDoCo 7 9
14. Ajax 7 7
15. Achilles `29 7 7
16. VVOG 7 5
17. SJC 7 3
18. ASV De Dijk 7 1

Agenda

24-05-2019

Algemene Ledenvergadering Quick Boys

08-06-2019

21-06-2019

Altijd al sponsor willen worden?

Onze Diamantsponsors

Onze DiamantsponsorsNaar het overzicht