Programma Tweede divisie, seizoen 2019-2020

Uitslagen 24 aug 2019
Quick Boys
-
Noordwijk
1-1
ASWH
-
Spakenburg
1-1
IJ'vogels
-
Jong Sparta
4-2
Jong Vdam
-
Excelsior M
4-1
Koz. Boys
-
TEC
0-1
Rijnsburg
-
De Treffers
2-1
Scheveningen
-
Katwijk
0-2
Kon. HFC
-
HHC
3-1
AFC
-
GVVV
1-1
Uitslagen 31 aug 2019
Spakenburg
-
AFC
2-4
Jong Sparta
-
Quick Boys
2-1
Excelsior M
-
IJ'vogels
1-3
Noordwijk
-
Kon. HFC
4-1
Katwijk
-
ASWH
3-0
GVVV
-
Rijnsburg
3-4
HHC
-
Scheveningen
1-0
De Treffers
-
Koz. Boys
1-2
TEC
-
Jong Vdam
2-0
Uitslagen 7 sep 2019
Quick Boys
-
Jong Vdam
3-1
ASWH
-
Scheveningen
2-0
IJ'vogels
-
TEC
5-1
Koz. Boys
-
Spakenburg
4-2
Rijnsburg
-
Noordwijk
0-1
Katwijk
-
GVVV
2-3
Kon. HFC
-
Excelsior M
2-3
AFC
-
HHC
0-1
Uitslagen 8 sep 2019
De Treffers
-
Jong Sparta
3-1
Uitslagen 14 sep 2019
Quick Boys
-
Koz. Boys
0-2
IJ'vogels
-
Rijnsburg
1-1
Jong Vdam
-
AFC
4-6
Excelsior M
-
Katwijk
1-4
Noordwijk
-
ASWH
5-1
Scheveningen
-
Kon. HFC
0-0
GVVV
-
De Treffers
2-2
HHC
-
Spakenburg
6-1
Uitslagen 15 sep 2019
Jong Sparta
-
TEC
3-1
Uitslagen 21 sep 2019
ASWH
-
IJ'vogels
1-3
Spakenburg
-
Jong Sparta
2-2
Koz. Boys
-
HHC
2-4
Rijnsburg
-
Jong Vdam
1-1
Katwijk
-
Quick Boys
0-0
GVVV
-
Excelsior M
1-2
De Treffers
-
Scheveningen
1-0
TEC
-
Noordwijk
1-1
Uitslagen 22 sep 2019
AFC
-
Kon. HFC
0-0
Uitslagen 28 sep 2019
Quick Boys
-
De Treffers
0-2
IJ'vogels
-
AFC
5-1
Jong Sparta
-
GVVV
0-1
Jong Vdam
-
Spakenburg
1-1
Excelsior M
-
TEC
0-0
Noordwijk
-
Koz. Boys
2-5
Scheveningen
-
Rijnsburg
2-5
Kon. HFC
-
ASWH
4-1
HHC
-
Katwijk
1-2
Uitslagen 5 okt 2019
ASWH
-
Jong Vdam
5-2
Spakenburg
-
Noordwijk
2-1
Excelsior M
-
Jong Sparta
1-2
Koz. Boys
-
Kon. HFC
0-2
Rijnsburg
-
Quick Boys
3-1
Katwijk
-
AFC
1-2
GVVV
-
IJ'vogels
0-3
De Treffers
-
HHC
1-1
TEC
-
Scheveningen
1-1
Uitslagen 12 okt 2019
IJ'vogels
-
Spakenburg
2-2
Jong Sparta
-
Koz. Boys
1-0
Jong Vdam
-
De Treffers
0-1
Noordwijk
-
Excelsior M
1-3
Scheveningen
-
GVVV
0-1
Kon. HFC
-
Quick Boys
1-0
AFC
-
ASWH
4-0
HHC
-
Rijnsburg
3-3
TEC
-
Katwijk
1-0
Programma 26 okt 2019
Quick Boys
-
Scheveningen
15:00
Spakenburg
-
TEC
15:00
Jong Sparta
-
HHC
15:30
Jong Vdam
-
Kon. HFC
15:00
Excelsior M
-
ASWH
14:30
Koz. Boys
-
Katwijk
15:00
Rijnsburg
-
AFC
15:00
GVVV
-
Noordwijk
14:30
De Treffers
-
IJ'vogels
18:00
Programma 2 nov 2019
ASWH
-
De Treffers
15:00
IJ'vogels
-
Jong Vdam
15:00
Rijnsburg
-
Koz. Boys
15:00
Scheveningen
-
Spakenburg
14:30
Katwijk
-
Noordwijk
15:30
AFC
-
Excelsior M
14:30
HHC
-
GVVV
15:30
TEC
-
Quick Boys
18:00
Programma 3 nov 2019
Kon. HFC
-
Jong Sparta
15:30
Programma 9 nov 2019
Quick Boys
-
IJ'vogels
15:00
Spakenburg
-
Katwijk
15:00
Jong Sparta
-
Scheveningen
15:30
Jong Vdam
-
Koz. Boys
15:00
Excelsior M
-
Rijnsburg
14:30
Noordwijk
-
AFC
14:30
GVVV
-
ASWH
14:30
HHC
-
TEC
15:30
Programma 10 nov 2019
De Treffers
-
Kon. HFC
14:30
Programma 16 nov 2019
ASWH
-
Quick Boys
15:00
Spakenburg
-
Excelsior M
15:00
Koz. Boys
-
IJ'vogels
15:00
Noordwijk
-
HHC
14:30
Scheveningen
-
Jong Vdam
14:30
Katwijk
-
De Treffers
15:30
Kon. HFC
-
Rijnsburg
15:30
TEC
-
GVVV
18:00
Programma 17 nov 2019
AFC
-
Jong Sparta
15:00
Programma 23 nov 2019
Quick Boys
-
AFC
15:00
IJ'vogels
-
Kon. HFC
15:00
Jong Sparta
-
Noordwijk
15:30
Jong Vdam
-
HHC
15:00
Excelsior M
-
Scheveningen
14:30
Koz. Boys
-
ASWH
15:00
Rijnsburg
-
Katwijk
15:00
GVVV
-
Spakenburg
14:30
Programma 24 nov 2019
De Treffers
-
TEC
15:00
Programma 30 nov 2019
ASWH
-
Rijnsburg
15:00
Spakenburg
-
Quick Boys
15:00
Noordwijk
-
De Treffers
14:30
Scheveningen
-
IJ'vogels
14:30
Katwijk
-
Jong Sparta
15:30
AFC
-
Koz. Boys
14:30
GVVV
-
Jong Vdam
14:30
HHC
-
Excelsior M
15:30
Programma 1 dec 2019
TEC
-
Kon. HFC
15:00
Programma 7 dec 2019
Quick Boys
-
Excelsior M
15:00
ASWH
-
HHC
15:00
IJ'vogels
-
Noordwijk
15:00
Jong Vdam
-
Jong Sparta
15:00
Koz. Boys
-
GVVV
15:00
Rijnsburg
-
TEC
15:00
Kon. HFC
-
Katwijk
15:30
AFC
-
Scheveningen
14:30
De Treffers
-
Spakenburg
18:00
Programma 14 dec 2019
Spakenburg
-
Rijnsburg
15:00
Jong Sparta
-
ASWH
15:30
Excelsior M
-
De Treffers
14:30
Noordwijk
-
Jong Vdam
14:30
Scheveningen
-
Koz. Boys
14:30
Katwijk
-
IJ'vogels
15:30
GVVV
-
Kon. HFC
14:30
HHC
-
Quick Boys
15:30
Programma 15 dec 2019
TEC
-
AFC
18:00
Programma 11 jan 2020
Quick Boys
-
GVVV
15:00
ASWH
-
TEC
15:00
IJ'vogels
-
HHC
15:00
Jong Vdam
-
Katwijk
15:00
Koz. Boys
-
Excelsior M
15:00
Rijnsburg
-
Jong Sparta
15:00
Scheveningen
-
Noordwijk
14:30
Kon. HFC
-
Spakenburg
15:30
Programma 12 jan 2020
AFC
-
De Treffers
15:00
Programma 18 jan 2020
Spakenburg
-
ASWH
15:00
Jong Sparta
-
IJ'vogels
15:30
Excelsior M
-
Jong Vdam
14:30
Noordwijk
-
Rijnsburg
14:30
Katwijk
-
Scheveningen
15:30
GVVV
-
AFC
14:30
HHC
-
Kon. HFC
15:30
De Treffers
-
Quick Boys
18:00
TEC
-
Koz. Boys
18:00
Programma 25 jan 2020
Quick Boys
-
Jong Sparta
15:00
ASWH
-
Noordwijk
15:00
IJ'vogels
-
GVVV
15:00
Koz. Boys
-
Jong Vdam
15:00
Rijnsburg
-
Excelsior M
15:00
Scheveningen
-
HHC
14:30
Katwijk
-
TEC
15:30
AFC
-
Spakenburg
14:30
Programma 26 jan 2020
Kon. HFC
-
De Treffers
15:30
Programma 1 feb 2020
Quick Boys
-
Rijnsburg
15:00
IJ'vogels
-
ASWH
15:00
Jong Vdam
-
TEC
15:00
Excelsior M
-
AFC
14:30
Noordwijk
-
Spakenburg
14:30
GVVV
-
Scheveningen
14:30
HHC
-
Koz. Boys
15:30
De Treffers
-
Katwijk
18:00
Programma 2 feb 2020
Jong Sparta
-
Kon. HFC
15:30
Programma 8 feb 2020
ASWH
-
GVVV
15:00
Spakenburg
-
HHC
15:00
Koz. Boys
-
Jong Sparta
15:00
Noordwijk
-
Quick Boys
14:30
Scheveningen
-
De Treffers
14:30
Katwijk
-
Excelsior M
15:30
Kon. HFC
-
Jong Vdam
15:30
AFC
-
Rijnsburg
14:30
TEC
-
IJ'vogels
18:00
Programma 15 feb 2020
Quick Boys
-
TEC
15:00
IJ'vogels
-
Koz. Boys
15:00
Jong Sparta
-
Spakenburg
15:30
Jong Vdam
-
Scheveningen
15:00
Excelsior M
-
Noordwijk
14:30
Rijnsburg
-
Kon. HFC
15:00
GVVV
-
Katwijk
14:30
HHC
-
AFC
15:30
De Treffers
-
ASWH
18:00
Programma 29 feb 2020
ASWH
-
Excelsior M
15:00
Spakenburg
-
Jong Vdam
15:00
Koz. Boys
-
Quick Boys
15:00
Noordwijk
-
GVVV
14:30
Katwijk
-
HHC
15:30
Kon. HFC
-
Scheveningen
15:30
AFC
-
IJ'vogels
14:30
De Treffers
-
Rijnsburg
18:00
Programma 1 mrt 2020
TEC
-
Jong Sparta
18:00
Programma 7 mrt 2020
Quick Boys
-
Spakenburg
15:00
IJ'vogels
-
Katwijk
15:00
Jong Vdam
-
ASWH
15:00
Excelsior M
-
Koz. Boys
14:30
Rijnsburg
-
GVVV
15:00
Scheveningen
-
AFC
14:30
HHC
-
Noordwijk
15:30
Programma 8 mrt 2020
Jong Sparta
-
De Treffers
15:30
Kon. HFC
-
TEC
15:30
Programma 14 mrt 2020
ASWH
-
Jong Sparta
14:30
Spakenburg
-
Kon. HFC
15:00
Koz. Boys
-
Scheveningen
15:00
Noordwijk
-
IJ'vogels
14:30
Katwijk
-
Rijnsburg
15:30
AFC
-
Jong Vdam
14:30
GVVV
-
Quick Boys
14:30
De Treffers
-
Excelsior M
18:00
TEC
-
HHC
18:00
Programma 21 mrt 2020
Quick Boys
-
HHC
15:00
IJ'vogels
-
De Treffers
15:00
Jong Sparta
-
Katwijk
15:30
Jong Vdam
-
GVVV
15:00
Excelsior M
-
Spakenburg
14:30
Koz. Boys
-
AFC
15:00
Rijnsburg
-
ASWH
15:00
Scheveningen
-
TEC
14:30
Kon. HFC
-
Noordwijk
15:30
Programma 28 mrt 2020
ASWH
-
Kon. HFC
15:00
Spakenburg
-
Scheveningen
15:00
Rijnsburg
-
IJ'vogels
15:00
Katwijk
-
Koz. Boys
15:30
AFC
-
Quick Boys
14:30
GVVV
-
Jong Sparta
14:30
HHC
-
Jong Vdam
15:30
De Treffers
-
Noordwijk
18:00
TEC
-
Excelsior M
18:00
Programma 4 apr 2020
Quick Boys
-
Katwijk
15:00
Spakenburg
-
De Treffers
15:00
Jong Vdam
-
IJ'vogels
15:00
Excelsior M
-
HHC
14:30
Koz. Boys
-
Rijnsburg
15:00
Noordwijk
-
TEC
14:30
Scheveningen
-
ASWH
14:30
Kon. HFC
-
GVVV
15:30
Programma 5 apr 2020
Jong Sparta
-
AFC
15:30
Programma 11 apr 2020
IJ'vogels
-
Quick Boys
15:00
Jong Sparta
-
Excelsior M
15:30
Rijnsburg
-
Scheveningen
15:00
Katwijk
-
Kon. HFC
15:30
AFC
-
Noordwijk
14:30
GVVV
-
Koz. Boys
14:30
HHC
-
ASWH
15:30
De Treffers
-
Jong Vdam
18:00
TEC
-
Spakenburg
18:00
Programma 18 apr 2020
ASWH
-
AFC
15:00
Spakenburg
-
IJ'vogels
15:00
Jong Vdam
-
Rijnsburg
15:00
Excelsior M
-
GVVV
14:30
Noordwijk
-
Katwijk
14:30
Scheveningen
-
Quick Boys
14:30
Kon. HFC
-
Koz. Boys
15:30
HHC
-
Jong Sparta
15:30
Programma 19 apr 2020
TEC
-
De Treffers
18:00
Programma 2 mei 2020
Quick Boys
-
ASWH
15:00
IJ'vogels
-
Scheveningen
15:00
Jong Sparta
-
Jong Vdam
15:30
Excelsior M
-
Kon. HFC
14:30
Koz. Boys
-
Noordwijk
15:00
Rijnsburg
-
HHC
15:00
Katwijk
-
Spakenburg
15:30
GVVV
-
TEC
14:30
Programma 3 mei 2020
De Treffers
-
AFC
18:00
Programma 9 mei 2020
ASWH
-
Koz. Boys
15:00
Spakenburg
-
GVVV
15:00
Jong Vdam
-
Quick Boys
15:00
Noordwijk
-
Jong Sparta
14:30
Scheveningen
-
Excelsior M
14:30
Kon. HFC
-
IJ'vogels
15:30
AFC
-
Katwijk
14:30
HHC
-
De Treffers
15:30
TEC
-
Rijnsburg
18:00
Programma 16 mei 2020
Quick Boys
-
Kon. HFC
15:00
ASWH
-
Katwijk
15:00
IJ'vogels
-
Excelsior M
15:00
Jong Vdam
-
Noordwijk
15:00
Koz. Boys
-
De Treffers
15:00
Rijnsburg
-
Spakenburg
15:00
Scheveningen
-
Jong Sparta
14:30
AFC
-
TEC
14:30
GVVV
-
HHC
14:30
Programma 23 mei 2020
Spakenburg
-
Koz. Boys
15:00
Jong Sparta
-
Rijnsburg
15:30
Excelsior M
-
Quick Boys
14:30
Noordwijk
-
Scheveningen
14:30
Katwijk
-
Jong Vdam
15:30
Kon. HFC
-
AFC
15:30
HHC
-
IJ'vogels
15:30
De Treffers
-
GVVV
18:00
TEC
-
ASWH
18:00

Agenda

23-11-2019

Rad van Sinterklaas

31-01-2020

Huis winnen en het goede doel steunen?

Even aandacht voor

Club van 100...

naar de Club van 100 pagina Word nu lid, klik hier!
______________________